Saradnju Trebinja i Kragujevca podići na još veći nivo
Gradonačelnik Mirko Ćurić razgovarao je danas sa članom Gradskog vijeća za sport Grada Kragujevca Predragom Stevovićem.
Gradonačelnik Mirko Ćurić razgovarao je danas sa članom Gradskog vijeća za sport Grada Kragujevca Predragom Stevovićem.
Ćurić i Stevović složili su se da saradnju između dva grada treba podići na veći nivo, te da je najbolji početni korak takvog budućeg odnosa u saradnji sportskih društava „Leotar“ i „Radnik“.
„Ta dva sportska društva već imaju saradnju i vjerujemo i da naša dva grada mogu razmijeniti pozitivna iskustva u različitim oblastima. Kragujevac jedan od gradova lidera u Srbiji i Šumadiji a Trebinje u Srpskoj i Hercegovini – i svako takvo povezivanje sa sobom nosi brojne benefite“, naveo je Ćurić.
On je kazao da je cilj da se u narednom periodu održi sastanak delegacija dva grada.
Izvor: Grad Trebinje




