Sada je zvanično: Višković mandatar za sastav nove Vlade
Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik rekao je da je u skladu s ovlaštenjima i Ustavom sazvao današnji sastanak s predstavnicima parlamentarnih političkih partija.
Nisu se odazvale stranke opozicije. Mandatar za sastav nove Vlade Repubike Srpske biće Redovan Višković. Sutra u 10 to ću zvanično objaviti, rekao je Dodik.
– Sutra ću razgovarati sa mandatarom – poručio je Dodik.
On je rekao da vjeruje da će nova Vlada Republike Srpske biti formirana u prvoj sedmici decembra.
Izvor: Srpskainfo




