PIJAN PRAVIO HAOS U BANJALUCI: Hodao kolovozom i pokazivao polni organ, završio u policiji
Banjalučka policija uhapsila je N.S. iz Banjaluke nakon što je u alkoholisanom stanju narušavao javni red i mir hodajući kolovoznom trakom i pokazujući polni organ prolaznicima.
Kako je saopšteno iz Policijske uprave Banjaluka, muškarac je lišen slobode zbog počinjenih prekršaja iz Zakona o javnom redu i miru Republike Srpske, koji se odnose na vršenje fizioloških potreba i pokazivanje polnog organa, kao i zbog prekršaja iz oblasti bezbjednosti saobraćaja.
Alkotestiranjem je utvrđeno da je imao 1,41 promil alkohola u organizmu.
Nakon hapšenja sproveden je u službene prostorije policije, gdje je protiv njega pokrenut prekršajni postupak u skladu sa važećim zakonskim propisima.
Izvor: Srpska24.net




