„Orlovi” sa šest novih igrača na Britance

Selektor košarkaša Srbije Svetislav Pešić moći če da računa na šest novih igrača za odlučujući meč protiv Velike Britanije u posljednem kolu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo.

„Orlovi” sa šest novih igrača na Britance

Nisu uspeli košarkaši Srbije da savladaju Grčku u Atini i tako ovjere plasman na Mundobasket, a za meč loptu u timu će biti igrači Zvezde i Partizana u ponedjeljak od 20 časova.

Marko Gudurić je ostao u Srbiji poslije MVP partije i pobjede nad Partizanom i najavio da je spreman da pomogne reprezentaciji, a prema nezvaničnim saznanjima „Mocart sporta“, selektoru Pešiću su na raspolaganju još Aleksa Avramović i Uroš Trifunović iz Partizana, odnosno Luka Mitrović, Filip Petrušev i Ognjen Dobrić iz Crvene zvezde. Oni su sačekali ekipu u Beogradu i odmah joj se priključili.

Izvor: Srpskainfo