Сутра вакцинација у Поштама Српске
Министар саобраћаја и веза Републике Српске Недељко Ћорић посјетиће сутра предузеће „Поште Српске“, гдје ће бити организована вакцинација радника овог предузећа против COVID-19.
Такође, Министар рада и борачко-инвалидске заштите Душко Милуновић сутра ће посјетити вакцинални пункт у хали „Бањалучког велесајма“, гдје ће се ревакцинисати група ратних војних инвалида.
koronavirususrpskoj.com




